O mnie

Jestem Żaneta, wykonuję sesje lifestyle w plenerze oraz w waszym domu. Pasja do fotografii pojawiła się u mnie już w dzieciństwie, kiedy z prostą cyfrówką w dłoniach umawiałam się na sesje z rodziną i znajomymi. Nigdy nie lubiłam zdjęć „mocno przetworzonych” i oderwanych od rzeczywistości. Ciągle poszukiwałam oryginalnych perspektyw, naturalnego światła tworzącego wyjątkowy klimat i „tego czegoś” co sprawi, że zdjęcie będzie inne niż wszystkie. Miłość do fotografii naturalnej rosła u mnie razem z brzuchem, kiedy nie mogłam znaleźć fotografa dla swojej rodziny i umacniałam się w przekonaniu, że aby zrobić piękne i autentyczne zdjęcia niemowlętom, nie trzeba koniecznie przebierać ich za biedronki. 

Próbuję szerzyć miłość do autentycznych, pełnych uczuć i bliskości zdjęć, staram się chwytać te proste momenty, do których ciężko nam wrócić później pamięcią. Zatrzymuję czas, dokumentuję delikatność małych stópek i szorstkość spracowanych dłoni. Odwiedzam rodziny w ich własnych domach, tak żeby obrazy, które razem tworzymy były im jak najbliższe. 

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch, niesięgających ponad stół babeczek, których zatrzymanie, gdy się rozpędzą graniczy z cudem. Dam pokroić się za arbuza i wszystko co pachnie, smakuje lub po prosto leżało obok kokosa. Nie usiedzę na miejscu, a powstrzymanie mnie od mówienia to dla mnie najgorsza kara. Lubię chodzić spać, gdy niektórzy wyłączają alarm budzika ale też pospać do późna – gdy dzieci na to pozwalają. Ciągle uczę się życia i szukam swojego miejsca. Z każdym spotkaniem z Wami, zamienionym słowem i wykonaną sesją idę do przodu i podążam za marzeniami – bardzo Wam za to dziękuję!


Pozwól mi opowiedzieć zdjęciami
swoją historię!

Konakt

t, consectetur adipiscing elit.